Gość

This is an animated dialog which is useful for displaying information. The dialog window can be moved, resized and closed with the 'x' icon.

Energetyzowanie jedzenia

» Artykuł z cyklu » Informacje

Energetyzowanie jedzenia - jest to podstawa, ponieważ my sami jesteśmy istotami również energetycznymi i aby zaprosić ciało do wspólnego tańca ku radości i własnemu zdrowiu, musi mieć energię i siłę do przetwarzania tego, co jemy i tego z czym się stykamy.

Energetyzowanie jedzenia

W myśl zasady „jesteś Tym co jesz” nie zapominajmy również kim jesteśmy, albo raczej kim powinniśmy być. Powinniśmy być miłością i radością dla siebie i innych, dziećmi Boga stworzonymi na jego obraz i podobieństwo.

Te zasady obowiązują również przy kuchennym stole. Każda myśl, słowo, czy czyn ma określone wibracje, my sami promieniujemy w określony sposób i wszystko to również przenika do tego co spożywamy.

W pradawnych czasach nasi przodkowie byli mądrzejsi od nas nie tylko pod względem ziołolecznictwa czy nawyków żywieniowych, ale również pod względem błogosławienia pokarmu i sposobu spożywania posiłków.

Ma to ogromne znaczenie dla naszego zdrowia fizycznego i kondycji psychicznej. Usiądź więc wygodnie podziękuj za posiłek który stoi przed tobą, rozłóż ręce by przepromieniować go miłością i przyjrzyj się temu co leży na twoim talerzu….Jest to nic innego jak błogosławienie jedzenia, czyli rozłożenie nad nim rąk i podziękowanie za posiłek, jak również przepromieniowanie własną energią i poproszenie by było dla nas wspierające i wzmacniające.

Początkowo jak rytuał ten nie jest wykonywany automatycznie to możemy sobie wyobrazić, że energia z naszych rąk wpływa do jedzenia, które za chwilę będziemy konsumować i rozświetla wszystko co znajduje się na stole.

 

ⰈⰄⰓⰖⰌ ⰆⰟⰉⰜⰀ

- opracowanie ze strony Z.J. Popko - źródło: popko.pl

Anna Kozłowska

Uzdrawianie duchowe, które stosuję aby uzdrowić ciało fizyczne, nie likwiduje skutków choroby, tylko jej przyczyny, dzięki czemu organizm człowieka sam może już włączyć zawarty w DNA system samonaprawczy, który negatywne siły energetyczne wyłączyły, przypuszczając atak na jakiś organ w ciele człowieka. Poprzez duchowe pasma mogę działać na odległość.
Kontakt Anna Kozłowska

Artykuły » InformacjeŚroda 22 listopada 2017

pokaż wszystkie artykuły »

strzałka do góry
Ładuję stronę ...