Gość

Przekazy

Objawienia, to przekazy ukazujące działanie Prawa, które otwarci w Bogu ludzie odbierają od naszych przyjaciół z Góry. Nie zostaje tu uwzględniony poziom istoty, która przekazuje nam treści, bo w mniejszym lub większym stopniu zawsze wnoszą one Nowe do naszego życia i postrzegania świata duchowego. Umieszczone tu informacje pochodzą wyłącznie z przekazów czystych i klarownych. Jakikolwiek udział objawień zwodniczych natychmiast dyskredytuje tekst i nie jest on tu umieszczany.

98% ludzi, otwierając się na świat duchowy, zapomina właśnie, że pod płaszczykiem rozświetlonych istot ukazują się im właśnie byty, które są przeciwne naszemu rozwojowi. Przekazy od nich, obrazy od nich, energie od nich płynące zawierają zawsze informacje nam znane, co do których prawdziwości nie ma nigdy wątpliwości, a w miarę rozwoju przekazu tak już ujmują rzeczywistość, by w jej kontrolowanemu wypaczeniu zwieść człowieka z drogi ku prawdzie i zamknąć w duchowej niemocy. Potem zostaje już tylko krok do zniewolenia i schwycony w sieć ciemności człowiek zaczyna aktywnie wyrażać ich niszczące ten świat poglądy.

Możemy być mistrzem - ale tylko własnego życia - nigdy życia drugiego człowieka. Dążąc do ideału, sami ideałem nigdy nie będziemy. Dążymy do tego, aby w jak największym stopniu wyrazić w sobie Boga, ale sami Bogiem nigdy nie będziemy. W poszukiwaniu własnej drogi musimy się nauczyć widzieć poprawnie nie tylko ten Świat, ale i widzieć tamten Świat Duchowy. My jednoczymy się z sobą na poziomie Duszy, na poziomie Ducha i ściągamy sami informacje. 95% objawień jest korzystaniem i wejściem w tamte światy przy pomocy własnych sił. Tymczasem kody, oprogramowanie sprawia, że człowiek nie jest w stanie tego dokonać. A ponieważ nie ma dostępu do tych informacji sam z siebie, musi posiłkować się tym całym "bełkotem", który go tutaj urabia, czyniąc z niego prawdziwego "zewłoka" - egzystencjalne Zombie.

W biegu po siebie - każdy zwycięży ...

Brak do wyświetlania
strzałka do góry
Ładuję stronę ...