Gość

Przykładowe konsultacje

Szanowni Państwo, często zadajecie pytanie jak to działa? Dlaczego można pomóc bez leków, bez suplementów, a nawet bez operacji? Na czym polega uzdrawianie? Choć jest to dość proste, większość nie może tego zrozumieć, choć pragnie, aby było prawdziwe.

Wg. definicji WHO - zdrowie to pełnia potencjału fizycznego, psychicznego, emocjonalnego i społecznego. Psychosomatyka oczyszczania zaburzeń i uzdrawianie poprzez koherencję pól wysokoenergetycznych jest faktem, którego nikt dzisiaj nie podważa. Bioenergoterapia mieści w sobie także ogromny obszar działań o charakterze profilaktycznym. Człowieka nie da się zredukować do poziomu ciała lub jednostki chorobowej. Dobrostan w sferze energetycznej jest nierozerwalnym elementem dobrostanu fizycznego i stanowi podstawę zdrowia człowieka.

Skuteczność moich działań została doświadczona przez ludzi, którzy mi zaufali, którzy zgłosili się do mnie na przysłowiowych "ostatnich łapach", a niejednokrotnie wniesieni na rękach swoich opiekunów.

Wspieram wprowadzanie dobrych zmian i nawyków, pomagam zidentyfikować obszary do zmiany, przekroczyć własne ograniczenia i znaleźć osobistą motywację, w obszarze szeroko pojętego zdrowia i aktywności życiowej. Jako wyspecjalizowany terapeuta, mam większą świadomość potrzeb zdrowotnych.

Uniwersalnego środka leczenia dla wszystkich nie było i nie ma ...


Uzdrawianie to odtworzenie tego co było przed zaistniałą chorobą. Uzdrowiciel nie potrzebuje "diagnozy medycznej", chociaż wiedza o objawach jest calkiem istotna. Uzdrawianie nie wymaga leków, a co najważniejsze jest dużo tańsze.

Badałem pola energetyczne rękoma, różdżką, wahadłem. Jednak odczucie poprzez własne pole energetyczne, w którym następuje odczucie ogólnego pola energetycznego, w którym odczuwam wibracje pola energetycznego drugiego człowieka, budząc wspólną siłę duchową, jednocząc się z uzdrawianym w Bogu jest najlepszą metodą diagnozy i uzdrawiania.

Siły Stwórcze zadbały, by w naszym organizmie istniał mechanizm obronny. Organizm to doskonały, samoregulujący się energo-informacyjny układ, w którym wszystko jest wzajemnie ze sobą powiązane i zależne od siebie, a rezerwa wytrzymałości jest zawsze większa od jakiegokolwiek czynnika uszkadzającego. DLATEGO JESZCZE ŻYJEMY!

Mamy tendencję wierzyć tylko temu, co odczuwamy zmysłami, ale nasze pięć zmysłów dostrzega tylko niewielką część tego co nas otacza, w rzeczywistości jesteśmy nieświadomi większości tego czego nie odczuwamy. Nasze ciała mogą wydawać się ciałami stałymi, ale kiedy przyjrzymy się bliżej komórkom, molekułom i atomom, z których się składamy, zobaczymy, że tak naprawdę na najbardziej podstawowym poziomie, składamy się z subtelnych ciał energetycznych. Nie jesteśmy tylko fizyczno-chemicznymi strukturami, ale istotami zbudowanymi z energii [1].

Człowiek w 80% jest istotą energetyczną, nie fizyczną (choć tylko to widzi), ale aż w 95% jego funkcjonowanie (myśli, przetwarzanie informacji, emocje, tworzenie nowych wzorów powiązań przestrzenią i ludźmi itd.) ma charakter stricte energetyczny, co oznacza, iż ta zatopiona w morzu energii postać podlega ciągłym wpływom innych energii, nie tylko ze strony istot inteligentnych, ale i ze strony wszelkiego rodzaju tzw. "dołów energetycznych”. Całe życie emocjonalne, psychiczne i egzystencjalne jest jedną wielką kulą będących w ruchu energii, które we wspólnym płaszczu energetycznych prądów podlegają stale oddziaływaniu całego fizycznego (fizyczność też tworzy pola wibracyjne) i energetycznego świata.

Ten energetyczny świat swoje funkcjonowanie opiera na pewnych określonych zasadach, które nieźle poznaliśmy. Tę wiedzę wykorzystujemy do modyfikowania przestrzeni tegoż świata, do tworzenia w nim własnych struktur, takiego jego "ułożenia”, by na nasze przestrzenne ciało, w którym są umieszczone nasze osobiste pola myśli i ścieżki życiowe, oddziaływało jak najmniej szkodliwych czynników. Dzięki "ustawieniom” w płaszczu energetycznym człowiek odzyskuje znacznie większą kontrolę nad całą swoją przestrzenią energetyczną, a więc i nad życiem. Poprzez czyszczenie pól, ich nowe ustawienia i blokady, powstaje w człowieku cisza energetyczna, całość się uspokaja, harmonizuje i wszystko zaczyna lepiej wyglądać. To co spędzało sen z powiek, wydaje się proste i akceptowalne, a to co nas raniło, potrafi odejść bezpowrotnie


Anna Kozłowska

Uzdrawianie duchowe, które stosuję aby uzdrowić ciało fizyczne, nie likwiduje skutków choroby, tylko jej przyczyny, dzięki czemu organizm człowieka sam może już włączyć zawarty w DNA system samonaprawczy, który negatywne siły energetyczne wyłączyły, przypuszczając atak na jakiś organ w ciele człowieka. Poprzez duchowe pasma mogę działać na odległość.
Kontakt Anna Kozłowska
strzałka do góry
Ładuję stronę ...